Pradinis puslapis

DISKUSIJOS

Pradinis puslapis

DISKUSIJOS

Čia rasite tėvams skirtų virtualių diskusijų įrašus. Diskusijos labai įvairios: kalbėta ir apie skaitymo, ir apie valgymo ritualus, diskutuota, kaip užauginti drąsius ir nuolat besimokančius vaikus bei supažindinta su dailės terapijos nauda ir pritaikymo galimybėmis. Tikime, kad kiekvienoje diskusijoje išgirsite naujos ir aktualios informacijos, o lektorių patarimus galėsite pritaikyti praktiškai.

Esminių muzikos terapijos principų taikymas sėkmingam vaiko vystymuisi

Lektorė: muzikos terapijos specialistė Nadežda Kiseliova-Žukovska

Diskusijos metu lektorė papasakos apie pagrindinius muzikos terapijos principus; apie tai, kaip taikant šiuos metodus galima ugdyti vaiko savarankiškumą, padidinti motyvaciją, atstatyti vidinę darną.

Kaip išgirsti vaiko talentą ir sudaryti tinkamą erdvę kūrybiškumui

Lektorė: psichologė Karolina Gurskienė

Šioje diskusijoje lektorė kalba apie tai, kaip išgirsti vaiko talentą ir sudaryti tinkamą erdvę kūrybiškumui reikštis bei pamatyti pamatinius vaikų norus.

Terapinės pasakos – tai stebuklingas bendravimo su vaikais būdas

Lektorė: rašytoja Inga Narijauskienė

Šioje diskusijoje knygų apie pelėdą Drūliją autorė padės atsakyti į daugybę su terapinėmis pasakomis susijusių klausimų. Juk terapinės pasakos – ypatingas bendravimo su vaikais būdas.

Gerosios skaitymo praktikos

Lektorė – aktorė, edukatorė ir mama Kristina Savickytė.

Šioje diskusijoje lektorė dalinasi savo asmenine ir profesine patirtimi, kaip šeimoje kurti skaitymo ritualus bei padėti vaikams pamilti knygas. Taip pat kviečia tėvus aktyviai dalintis savo patirtimi ir kartu sukurti gerųjų skaitymo praktikų žemėlapį bei atsako į rūpimus klausimus.

Dailės terapija: kada? Kam? Kodėl? Kaip?

Lektorė – dr. Audronė Brazauskaitė.

Šioje diskusijoje lektorė kalba apie tai, kokiems asmenims ir kokiais tikslais gali būti taikoma meno terapija, kokie būdai ir priemonės yra naudojamos dailės terapijoje, atsako į auditorijos užduotus klausimus.

Apie laisve kvepiančius vaikus: kaip užauginti klysti nebijančius vaikus

Lektorė – psichologė Karolina Gurskienė.

Psichologė kalba apie tai, ką tėvai gali padaryti norėdami išmokyti vaikus nebijoti iššūkių, nesibodėti klaidų, džiaugtis įdedamomis pastangomis ir nesiliauti mokytis. Diskusijos metu pateikiama daug pavyzdžių ir informacijos, kaip tai galima padaryti. Lektorė taip pat atsako į paskaitos metu kilusius klausimus ir pastebėjimus.

Sveiko šaukšto ritmu visa šeima!

Lektorė – „Pirmo šaukšto“ akademijos įkūrėja, sveikos mitybos specialistė Rita Šilenskienė.

Diskusijos metu lektorė apžvelgia sąmoningo valgymo naudą, kalba apie šeimos įpročių formavimo svarbą, dalinasi receptais ir idėjomis, kaip paįvairinti šeimos racioną bei atsako į diskusijos metu kilusius klausimus